Nasza oferta

Akcesoria dachowe

Oferujemy wysokiej jakości akcesoria dachowe, które umożliwiają wykończenie konstrukcji w sposób kompleksowy i solidny. Zwracamy uwagę na fakt, że o bezpieczeństwie i funkcjonalności dachu decyduje spójne wykończenie systemu za pomocą materiałów wysokiej jakości, gdzie olbrzymie znaczenia ma nie tylko pokrycie dachowe czy jakość jego montażu, ale także drobne elementy takie, jak zastosowane taśmy, śniegołapy czy osprzęt odgromowy. Dzięki nim korzystanie z dachu przez lata, w trakcie różnych sytuacji, nie powoduje problemów i jest czystą przyjemnością.

Masz pytanie?

Odpowiemy na nie tak szybko, jak tylko to możliwe.

Okna dachowe

Oferujemy produkty firmy Velux. Okna dachowe to funkcjonalne, wysoce efektywne rozwiązanie stosowane na szeroką skalę w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym. Zapewnia doświetlenie pomieszczeń w budynku i sprawia, że ten prezentuje się nowocześnie i estetycznie.

Wkręty, Gwoździe itd.

Wkręty i gwoździe to elementy, które pełnią znaczącą funkcję podczas montowania pokrycia dachowego oraz jego wykończenia. Zapewniają trwałość i bezpieczeństwo całej konstrukcji. Produkty znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują wysoka jakość oraz atrakcyjna cena.

Śniegołapy, wyłazy dachowe, kolce

Śniegołapy to proste akcesoria dachowe, które umożliwiają podział zsuwającej się z dachu czapy śniegu na mniejsze części. Dzięki temu są chronione płotki przeciwśnieżne, które mogłyby ulegać odkształceniom w wyniku dużego nacisku. Oferujemy także wysokiej jakości pokrycia trapezowe, które są atrakcyjne cenowo i funkcjonalne. Z kolei wyłazy dachowe i kolce zapewniają wygodny, bezpieczny dostęp do dachu oraz ułatwiają przeprowadzanie prac kominiarskich, instalacyjnych i konserwacyjnych.

Taśmy

Wysokiej jakości taśmy zapewniają szczelność konstrukcji, ponieważ łączą pokrycie dachu z pozostałymi elementami, które wchodzą w jego skład. Oferujemy produkty wysokiej jakości, które pochodzą od sprawdzonych producentów.

Silikony

Silikony także służą do zachowania szczelności w konstrukcji dachu. Wykorzystuje się je do precyzyjnego wypełniania nawet najdrobniejszych luk. Znacząco wpływają na dokładność prac dekarskich.

Osprzęt odgromowy, wyłazy dachowe

Osprzęt odgromowy to sieć przewodów wykonanych z metali, które łączą dach z ziemią. Dzięki nim w momencie wyładowania energia jest odprowadzana prosto do podłoża i nie zagraża budynkowi oraz jego użytkownikom.

Przeszukaj tę stronę