Nasza oferta

Blachy powlekane

Blachy powlekane cieszą się dużą popularnością wśród inwestorów. Cechują je przede wszystkim atrakcyjna cena, wysoka jakość oraz estetyka wykonania. Na ich powierzchnię jest naniesiona powłoka ochronna, która może występować w różnych kolorach. Jej funkcją jest ochrona blachy przed korozją, ale zapewnia także walory estetyczne.

Powłoka pozwala dostosować wygląd pokrycia dachowego do potrzeb i gustu Klientów. Blachy z naniesioną dodatkową warstwą ochronną cechuje trwałość. Szacuje się, że mogą przetrwać w nienaruszonym stanie do kilkudziesięciu lat, a należy pamiętać, że są stale narażone na działanie wiatru, niskich temperatur, intensywnych promieni słońca czy opadów.

Masz pytanie?

Odpowiemy na nie tak szybko, jak tylko to możliwe.

blacha cynkowo tytanowa
blacha miedz
blacha cynk

Blachy ocynkowane

Oferujemy blachy ocynkowane z różnych rodzajów stali, a co za tym idzie, charakteryzujące się różnymi parametrami. Proponujemy również uzupełnienie konstrukcji wysokiej jakości rynnami. Dostępna jest blacha o powierzchni wykończonej przez oliwienie lub E-pasywację. Grubość blachy może wynosić od 0,50 mm do 1.5 mm. Blachy dostarczane są w dowolnym wymiarach: w kręgach lub arkuszach.

Blachy miedziane

Miedź jest jednym z najtrwalszych materiałów wykorzystywanych do pokryć dachowych, ponieważ charakteryzuje się funkcjonalnością oraz odpornością na działanie korozji. Pokrycia z miedzi nie wymagają konserwacji ani czyszczenia, a mimo to mogą przetrwać w nienaruszonym stanie nawet setki lat.

Blachy Tytan – cynk

Blacha cynkowo-tytanowa powstaje ze stopu cynku, miedzi i tytanu. Dzięki temu produkt jest wytrzymały, a jednocześnie poddaje się obróbce plastycznej. Trwałość dachu wykonanego z takiej mieszanki szacuje się na co najmniej 80 lat. Po tym okresie materiały mogą być ponownie wykorzystane, co sprawia, że rozwiązanie jest ekologiczne. Blachy z tytanu i cynku nie wymagają konserwacji.

Blachy z powłoką aluzinc

Blachy powstają z połączenia aluminium i cynku, do których dodaje się niewielką ilość krzemu. Są odporne na korozję i negatywne działanie czynników atmosferycznych, więc nie rdzewieją. Powłoka aluzinc nie musi być poddawana regularnej renowacji, ponieważ dzięki naturalnym właściwościom nie zmienia koloru i nie ulega odkształceniom.

bp2
Przeszukaj tę stronę