Rynny dachowe

Wysokiej jakości rynny dachowe zapewniają bezpieczne odprowadzanie wody opadowej do rur spustowych, które następnie transportują ją do gruntu. Są niezwykle ważnymi elementami zarówno w budynkach jednorodzinnych, jak i usługowych. Niektórzy traktują je jedynie jako dodatkowe elementy wyposażenia dachu. W praktyce mają jednak olbrzymi wpływ na funkcjonalność pokrycia dachowego, a także jego bezpieczeństwo oraz trwałość.

Solidny system rynnowy pomaga także w odprowadzaniu nadmiaru śniegu, który zalegając na dachu, obciąża jego konstrukcję. W asortymencie hurtowni RomDach znajdują się także inne akcesoria do dachów, które umożliwiają ich estetyczne wykończenie i funkcjonalność.

Wysokiej jakości orynnowanie pomaga także zadbać o estetykę elewacji domu, która bez niego byłaby narażona na zabrudzenia, a więc wymagałaby dodatkowego czyszczenia. Brak systemu rynien powoduje zatem dodatkowe koszty i znacząco wpływa na komfort korzystania z domu. Proponujemy zarówno blachy wykonane z metalu, jak i PVC, które często nazywane jest także materiałem PCV.

System rynnowy metalowy pochodzi z własnej produkcji. Wykonujemy go z blachy ocynkowanej oraz powlekanej w następujących rozmiarach:

  • fi 100,

  • fi 120,

  • fi 130,

  • fi 150,

  • fi 180.

Wykonujemy także odcinki na indywidualne zamówienia do 5 m.b. Proponujemy również rury spadowe wykonane z blachy ocynkowanej i powlekanej w rozmiarach fi 80, 100, 120 i 150. W tym wypadku także oferujemy odcinki na indywidualne zamówienie do 5 m.b.

Rynny PVC, nazywane również często rynnami PCV, marki MARLEY tworzą estetyczny system odprowadzania wody z dachu. Rynny i odpływy dachowe są dostępne w różnych rozmiarach. Ich parametry należy dostosować do powierzchni określonego dachu oraz liczby zastosowanych w nim odpływów. Dzięki temu orynnowanie będzie spełniało swoją funkcję, a przy tym będzie trwałe i estetyczne. Zapraszamy do współpracy.

Nasza oferta

Rynny dachowe

Masz pytanie?

Odpowiemy na nie tak szybko, jak tylko to możliwe.

System rynnowy metalowy

Metalowy system rynnowy produkcji własnej: z blachy ocynkowanej, blachy powlekanej w rozmiarze:
Fi 100, 120, 130, 150, 180 odcinki na indywidualne zamówienie do 5 mb.

Rury spadowe z blachy ocynkowanej i powlekanej.
Fi 80, 100, 120, 150 odcinki na indywidualne zamówienie do 5 mb.

System rynnowy PCV

Rynny PCV marki MARLEY tworzą estetyczny system odprowadzania wody z dachu. Rynny i odpływy dachowe Marley są dostępne w różnych rozmiarach. To, jaki rozmiar będzie odpowiedni dla Twojego dachu, zależy od jego powierzchni i liczby odpływów.

Przeszukaj tę stronę