Usługi blacharsko-dekarskie na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i okolic

Świadczymy usługi blacharsko-dekarskie dla budynków mieszkalnych i hal przemysłowych. Oferta ma kompleksowy charakter, ponieważ zajmujemy się zarówno montażem więźby dachowej, jak i pokryciem, orynnowaniem, docieplaniem dachów czy podbitką.

Jesteśmy również hurtownią materiałów dekarskich, która oferuje szeroki wybór produktów. Współpracujemy z renomowanymi producentami, co gwarantuje wysoką jakość oferowanych produktów. W naszym asortymencie znajdują się m.in. blachy, dachówki, folie, membrany, akcesoria montażowe oraz narzędzia dekarskie. Dzięki temu zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy znajdą u nas wszystko, czego potrzebują do realizacji swoich projektów dekarskich.

Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, które są wykonywane przez kadrę profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży dekarskiej.

Terminowe wykonanie usługi

Zdajemy sobie sprawę, że terminowe wykonanie pracy jest niezwykle ważne w sektorze budowlanym, ponieważ poszczególne etapy wymagają zakończenia pozostałych. W związku z tym w codziennej działalności stawiamy na terminowość, która świadczy o naszym profesjonalizmie. Wiedza i doświadczenie naszych pracowników to nasz największy atut. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom oraz zagwarantować satysfakcję naszych klientów. Dokonujemy realizacji projektów w ustalonych ramach czasowych, co pozwala inwestorom kontynuować prace budowlane i wykończeniowe.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz firmy budowlane. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi blacharsko-dekarskie spełnią Państwa oczekiwania i przyczynią się do powstania trwałych, estetycznych i funkcjonalnych dachów.

Usługi dla

Budynków mieszkalnych

W trakcie budowy domu najważniejszymi aspektami są bezpieczeństwo i trwałość konstrukcji. Powierzając wykonanie prac związanych z obróbką blacharską specjalistom, nasi Klienci zyskują gwarancję, że usługi zostaną wykonane solidnie, z dbałością o detale. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym, które dodatkowo przyspiesza prace dekarskie i zapewnia ich rzetelne wykonanie.

Pokrycia dachów blachodachówką
Montaż orynnowania​
Pokrycia dachów pełną dachówką
obróbki blacharskie
Pokrycia dachów na podwójny rąbek stojący
Podbitki dachowe
Pokrycia dachów papą termozgrzewalną
Montaż więźby dachowej

Usługi dla

Hal przemysłowych

Oferujemy również szeroki zakres usług skierowanych do właścicieli budynków przemysłowych. Świadczymy nie tylko usługi dekarskie związane bezpośrednio z powstawaniem parceli, jak montaż pokrycia dachowego czy orynnowania, ale także odśnieżanie, które jest niezwykle ważnym aspektem bezpieczeństwa w miesiącach zimowych.

Pokrycia dachów papą termozgrzewalną
Montaż dachowych płyt warstwowych
Montaż powlekanych blach trapezowych
Pełne docieplanie dachów płaskich
Montaż orynnowania
montaż obróbek blacharskich
Odśnieżanie

Wykonanie i montaż

Obróbki blacharskie

Obróbki blacharskie są ważnym elementem pokrycia dachowego lub elewacyjnego. Wykonuje się je z blachy płaskiej, która ma najczęściej ten sam kolor, co samo pokrycie. Dzięki temu budynek prezentuje się spójnie i efektownie. Fachowe wykonanie i montaż obróbek zapewniają szczelność konstrukcji i jej estetyczny wygląd. Wymiary zależą od rodzaju pokrycia i specyfiki dachu. Oferujemy obróbki standardowe, które jednak są najczęściej wykonywane pod konkretne zamówienie.

Maszyny, które mamy umożliwiają cięcie i gięcie blach do:

  • grubości 1.5 mm

  • długości 7.100 mm

Wykonujemy obróbki blacharskie z materiału własnego oraz powierzonego. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny, uwzględniając potrzeby inwestorów.

usluga1
usluga2

Profilowanie blach na podwójny rąbek stojący (Miedz, tytan-cynk)

Trapezowanie blach

Posiadamy maszyny do profilowania trapezu T-8 i T-18 eko. Pozwala to na bardzo krótki czas realizacji zamówienia z naszej blachy jak i powierzonej.

Produkcja i montaż

Wkłady kominowe

Firma zajmuje się także produkcją i montażem różnego typu kwasoodpornych wkładów kominowych. W swojej ofercie mamy wkłady okrągłe i prostokątne o różnej średnicy jak i grubości. Wymiary wykonywanego wkładu dobieram indywidualne do każdego pieca i komina.

Masz pytanie?

Odpowiemy na nie tak szybko, jak tylko to możliwe.

Przeszukaj tę stronę